Εικόνα Λογότυπο Πρακτικής Άσκησης

Έπειτα από την από 25/10/2021 σχετική πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή στο πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης στο πλαίσιο της πράξης «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης» που υλοποιείται από το Ε.Π. «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία» και συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση και Εθνικούς Πόρους, με υπόλοιπο συνολικών θέσεων 10 για το ακαδ. έτος 2021-2022, υπέβαλλαν αίτηση 2 φοιτητές/τριες.

Η Επιτροπή Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος κατάταξε τους υποψηφίους :

• ΑΜ: 55711955-Αξιολογικός Βαθμός: 1,70857 – ΠΑ Φορέας: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΦΥΤΟΡΙΟΥΧΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ Αχαρναί – Αμυγδαλέζα
  • AM: 55712280-Αξιολογικός Βαθμός: 1,53254 –ΠΑ Φορέας: ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ Ν. & ΣΙΑ ΟΕ Εμπόριο Γεωργικών Φαρμάκων – Εφοδίων Πατρών Πύργου 134.

Όλοι οι υποψήφιοι θα πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση μέσω του προγράμματος ΕΣΠΑ και της Πράξης «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Πατρών» η οποία υλοποιείται στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία» και συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) και από Εθνικούς πόρους, καθώς ο αριθμός των αιτήσεων είναι μικρότερος από τον αριθμό των διαθέσιμων θέσεων.

Τα υπόλοιπα των διαθέσιμων θέσεων θα μεταφερθούν σε επόμενη προκήρυξη.

Προθεσμία υποβολής ενστάσεων: 10/11/2021 έως 15/11/2021 στη Γραμματεία του Τμήματος Σπουδών