Εικόνα Σημαντική Ανακοίνωση Διδάσκοντα

Το υποχρεωτικό μάθημα Εδαφολογία (AGR_402) του 4ου Εξαμήνου θα διδάσκεται κάθε Τετάρτη με φυσική παρουσία σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα που έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος.

Ειδικότερα, την Τετάρτη 2 Μαρτίου, το μάθημα θα ξεκινήσει στις 13.15 μμ λόγω υπηρεσιακού κωλύματος του διδάσκοντα.

Οι φοιτητές του τμήματος Γεωπονίας που προτίθενται να δηλώσουν και να παρακολουθήσουν το μάθημα Εδαφολογία (AGR_402) καλούνται να εγγραφούν στο eclass του μαθήματος στον σύνδεσμο: https://eclass.upatras.gr/courses/AGRI174/ χρησιμοποιώντας τον Ακαδημαϊκό λογαριασμό Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου.

Η εγγραφή στο eclass είναι ιδιαίτερα σημαντική, καθώς η διαχείριση του μαθήματος, η διάθεση συμπληρωματικού υλικού και η επικοινωνία με τους φοιτητές θα γίνεται μέσω της πλατφόρμας eclass του μαθήματος.

Η παρακολούθηση και το δικαίωμα τελικής εξέτασης προϋποθέτει τη δήλωση του μαθήματος σύμφωνα με τις οδηγίες και την καταληκτική ημερομηνία που ανακοινώνεται από τη Γραμματεία του Τμήματος Γεωπονίας.

Ο Διδάσκων