Εικόνα Σημαντική Ανακοίνωση Διδάσκοντα

Οι διαλέξεις του μαθήματος “Εισαγωγή στην Πληροφορική”  Ά Εξαμήνου θα πραγματοποιούνται κάθε Πέμπτη μεταξύ των ωρών 12:00 και 17:00.

Η έναρξη των διαλέξεων έχει προγραμματιστεί για τις 6/10/2022.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να πραγματοποιήσουν την  εγγραφή τους στο e-class, στο αντίστοιχο μάθημα.

Αυτό είναι ιδιαίτερα χρήσιμο καθώς όλο το υλικό των διαλέξεων θα είναι αναρτημένο στο e-class.

Επίσης, στο e-class θα αναρτώνται διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με το μάθημα και θα πραγματοποιείται η επικοινωνία των διδασκόντων με τους φοιτητές.

Το LINK του μαθήματος στο e-class είναι: https://eclass.upatras.gr/courses/AGRI197/

και ο τίτλος του μαθήματος στο e-class είναι: Εισαγωγή στην Πληροφορική [1ο Εξάμηνο (Χειμερινό 2022-2023)]  (AGR 104)

Η εγγραφή στο e-class μπορεί να γίνει ύστερα από ταυτοποίηση των φοιτητών από το Σύστημα. Για την εγγραφή είναι απαραίτητα τα Πανεπιστημιακά διαπιστευτήρια (κωδικοί) που διαθέτουν οι φοιτητές.

Τέλος, παρακαλούνται οι φοιτητές κατά την εγγραφή τους να δηλώσουν το πανεπιστημιακό email που τους έχει αποδοθεί, καθώς σε αυτό θα λαμβάνουν ενημερώσεις σχετικά με οτιδήποτε νέο υλικό αναρτάται στο eclass.

Οι διδάσκοντες του μαθήματος εύχονται καλή ακαδημαϊκή χρονιά σε όλους τους φοιτητές/φοιτήτριες.

Οι διδάσκοντες

Μπεληγιάννης Γρηγόριος – Τασσόπουλος Γιάννης