Εικόνα Σημαντική Ανακοίνωση Διδάσκοντα

Σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα που έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος, οι διαλέξεις του υποχρεωτικού μαθήματος Φυτοπαθολογία ξεκινούν επίσημα την Τετάρτη 22/02/2023 και θα πραγματοποιούνται με φυσική παρουσία.

Όλοι οι φοιτητές του πρώην τμήματος Ε.Φ.Π. που προτίθενται να δηλώσουν και να παρακολουθήσουν, ή να εξεταστούν, στο υποχρεωτικό θα πρέπει να εγγραφούν στην e-class

και να ενταχθούν στην ομάδα

«Τμήμα ΕΦΠ 4ο εξάμηνο ακαδ. έτους 2022-23»

χρησιμοποιώντας τον Ακαδημαϊκό σας λογαριασμό Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου.

Η εγγραφή στην e-class είναι προτεραιότητα και πολύ σημαντική, επειδή η ενημέρωση σας για το μάθημα καθώς και η μεταξύ μας επικοινωνία θα γίνεται αποκλειστικά μέσω της πλατφόρμας.

Για την Τετάρτη 22/2, το μάθημα δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω συμμετοχής της διδάσκουσας σε επιστημονικό συνέδριο

Για την εγγραφή σας στο εργαστήριο πρέπει να προσέλθετε την Τετάρτη στις 10:00πμ στην αίθουσα Ι18.

Σε περίπτωση που δεν προσέλθετε δια ζώσης, πρέπει να δηλώσετε την εγγραφή σας μέσω μηνύματος στην e-class του μαθήματος μέχρι την Παρασκευή και ώρα 10:00πμ.

Μετά την έλευση της παραπάνω ημερομηνίας, κανένας φοιτητής δεν θα γίνει δεκτός στα εργαστήρια.

Καλό εξάμηνο,

Η διδάσκουσα