Ανάρτηση Πρακτικού της Τριμελούς Εφορευτικής Επιτροπής (Ο.Δ.Ε.) για την Ανακήρυξη των Υποψηφίων Φοιτητών για την ανάδειξη εκπροσώπων και των αναπληρωτών τους στη Συνέλευση του Τμήματος με θητεία έως 31-12-2023
![Εικόνα Εκλογές - Ψηφοφορίες](https://agriculture.upatras.gr/wp-content/uploads/2019/10/vote_foitites.jpg)
Ανάρτηση Πρακτικού της Τριμελούς Εφορευτικής Επιτροπής (Ο.Δ.Ε.) για την Ανακήρυξη των Υποψηφίων Φοιτητών για την ανάδειξη εκπροσώπων και των αναπληρωτών τους στη Συνέλευση του Τμήματος με θητεία έως 31-12-2023