Εικόνα Σημαντικό Μήνυμα

Την Πέμπτη 22/02/2024 ξεκινάει επίσημα το Υποχρεωτικό μάθημα Γ. Ζωολογία – Εντομολογία AGRΙ_204 του Β΄ Εξαμήνου.

Όλοι οι φοιτητές που προτίθενται να δηλώσουν και να παρακολουθήσουν  το μάθημα, θα πρέπει  να εγγραφούν στο e-class του μαθήματος

χρησιμοποιώντας τον Ακαδημαϊκό τους λογαριασμό Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου.

Η εγγραφή στο e-class του μαθήματος  είναι προτεραιότητα και είναι σημαντική, επειδή οποιαδήποτε ενημέρωσή σας  για το μάθημα θα γίνεται  αποκλειστικά μέσω της πλατφόρμας e-class.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι φοιτητές που είχαν εγγραφεί σε προηγούμενα έτη/εξάμηνα στο μάθημα «Γεωργική Ζωολογία – Εντομολογία» (ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΧΙ στα «Εντομολογία» ή «Γ. Εντομολογία» ή «Γ. Ζωολογία») άλλων προγραμμάτων σπουδών, πρέπει να εγγραφούν στο συγκεκριμένο μάθημα στο eclass, του οποίου θα παρακολουθούν τις ανακοινώσεις.

Οι εξετάσεις των ως άνω μαθημάτων θα γίνουν με βάση την ύλη που θα αναρτηθεί σε αυτόν τον κωδικό!!!

Για τα μαθήματα «Εντομολογία» ή «Γ. Εντομολογία» ή «Γ. Ζωολογία» συνεχίζετε να παρακολουθείτε το αντίστοιχο eclass

Η διδάσκουσα

Ειρήνη Καραναστάση