Εικόνα Δηλώσεις Μαθημάτων
Ώρες
Λεπτά
Δευτ/λεπτα

Οι συμπληρωματικές δηλώσεις οφειλόμενων χειμερινών μαθημάτων των επί πτυχίω φοιτητών  των Π.Π.Σ. Τεχνολόγων Γεωπόνων του πρώην Τ.Ε.Ι. Δυτικής Ελλάδας και Π.Π.Σ. Γεωπονίας (Αμαλιάδας) (AU-AGR) του Πανεπιστημίου Πατρών,  θα πραγματοποιηθούν κατά το χρονικό διάστημα από την Δευτέρα 29.04.2024 έως και την Κυριακή 12.05.2024, σύμφωνα με την αριθμ 5/25-4- 2024 (θέμα 8ο) απόφαση συνεδρίασης της Κοσμητείας  Σχολής Γεωπονικών Επιστημών.

Διευκρινίζεται ότι, επί πτυχίω φοιτητές για το Τμήμα Τεχνολόγων Γεωπόνων  (Αμαλιάδας) θεωρούνται όσοι φοιτητές βρίσκονται στο 9ο εξάμηνο και άνω, καθώς και επί πτυχίω φοιτητές για το Τμήμα Γεωπονίας (Αμαλιάδας), θεωρούνται όσοι φοιτητές από ένταξη έχουν ξεπεράσει το 10ο εξάμηνο φοίτησης (φοιτητές που μεταπήδησαν από το Τμήμα Τεχνολόγων Γεωπόνων στο Τμήμα Γεωπονίας).