Εικόνα Λογότυπο Πρακτικής Άσκησης

Η Επιτροπή Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος Γεωπονίας Π.Π. αφού έλεγξε ενδελεχώς τα πιστοποιητικά αναλυτικής βαθμολογίας των δύο (2) υποψηφίων φοιτητών που έκαναν αίτηση για συμμετοχή στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος, αποφάσισε να εισηγηθεί την ένταξη στο Πρόγραμμα «Πρακτική Άσκηση τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Πατρών: Τμήμα Γεωπονίας» και τους δύο (2) φοιτητές/τριες που συμμετείχαν στη διαδικασία.

Πίνακας Επιλεγέντων

Α.Α. (ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ)
ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
9,61
6,73

Δικαίωμα ένστασης έχουν οι υποψήφιοι μέσα σε διάστημα 5 εργάσιμων ημερών από την επομένη της ημερομηνίας ανάρτησης των προσωρινών αποτελεσμάτων  (στον ιστότοπο του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης του Παν. Πατρών και στην ιστοσελίδα του Τμήματος Γεωπονίας), ηλεκτρονικά στη Γραμματεία του Τμήματος (), όπου θα λαμβάνουν αριθμό πρωτοκόλλου και θα εξετάζονται από την Επιτροπή Ενστάσεων Πρακτικής, η οποία έχει ορισθεί από το Τμήμα.