Εικόνα Ανανέωση Εγγραφής

Ενημερώνουμε τους προπτυχιακούς φοιτητές  του τμήματος Γεωπονίας  (δεν αφορά τους φοιτητές πρώην Τεχνολόγων Γεωπόνων) ότι ξεκινάει η περίοδος ανανέωσης εγγραφής για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-21.

ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Ανανέωση εγγραφής θα πρέπει να κάνουν ΟΛΟΙ οι φοιτητές του τμήματος Γεωπονίας   κάθε εξάμηνο και είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη λήψη οποιουδήποτε πιστοποιητικού σπουδών από τη Γραμματεία.

• Το παραπάνω ΔΕΝ αφορά τους φοιτητές πρώην Τεχνολόγων Γεωπόνων

Η ανανέωση εγγραφής θα πραγματοποιηθεί  στο σύστημα της Ηλεκτρονικής Γραμματείας https://progress.upatras.gr από 22/02/2021 έως  30/04/2021 όπως δείχνουν οι παρακάτω εικόνες.

Για τις δηλώσεις μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020-21 θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα κατά τη διαδικασία ανανέωσης εγγραφής σε εξάμηνο, οι φοιτητές παρακαλούνται να επικοινωνούν με το Τμήμα Πληροφοριακών Συστημάτων & Εφαρμογών μέσω του email : .

Από τη Γραμματεία του Τμήματος